Małe dzieci bardzo lubią ruch na świeżym powietrzu wykorzystując do zabawy różne sprzęty. Najczęściej jeżdżą na rowerze, rolkach, czy hulajnodze. Ale w dalekie podróże muszą być zabierane w przyczepki, które są doczepiane do roweru.

Jakość wykonania przyczepek rowerowych

przyczepka qeridooJeżeli chcemy jechać na wycieczkę rowerową całą rodziną, to musimy wziąć pod uwagę, że małe dzieci nie koniecznie będą zadowolone z takiego planu. Ich małe nóżko mogą szybko się zmęczyć, więc lepiej zabrać maluchy do specjalnej przyczepki, którą pociągnie za sobą rower mamy, albo taty. Najlepsza na rynku jest przyczepka Qeridoo, która łączy funkcję przyczepki, wózka biegowego i spacerówki. Jest to nowoczesny model, w którym możemy przewozić jedno albo dwójkę dzieci. Maluchy siedząc w środku mogą podziwiać widoki przez panoramiczny dach, oraz duże, boczne okna. Aby siedzieć w odpowiedniej pozycji, są przypinane pasami bezpieczeństwa w kroku. Siedzisko jest wykonane z miękkiej pianki, a boczne ściany są wytłumione podwójną warstwą materiału, który chroni malucha przez wiatrem i deszczem. Dodatkowo regulowany zagłówek daje możliwość dopasowania siedziska do wzrostu dziecka. Mocne hamulce gwarantują szybką reakcję na przeszkodę, sprężynowe amortyzatory niemalże całkowicie niwelują wstrząsy powstałe podczas jazdy, a duże, pompowane koła powodują, że przyczepka jeździ stabilnie. Możemy ją wykorzystywać do bieganie, gdyż przedni dyszel razem z kołem jest demontowany, a z tyłu przyczepka posiada praktyczną poręcz do prowadzenia.

Jakość wykonania przyczepki z tej firmy, jest bardzo wysoka i też dlatego cieszy się takim dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów. Jest to nowoczesny model, który umożliwia przewożenie dziecka w wielu od paru miesięcy do kilku lat.