Zarządzanie zasobami ludzkimi w chmurze? To możliwe, ale na pewno musiałbym się nad tym bardzo dobrze zastanowić, aby wdrożyć takie systemy w swojej firmie. Zaprosiłem przedstawiciela firmy, który bardzo dokładnie opowiedział mi o systemie zarządzania praktycznie całą firmę z poziomu komputera, który podłączony jest do internetu.

Jak dowiedziałem się o systemach do HR

system successfactors

Systemy do zarządzania zasobami ludzkimi stale się rozwijają i przyznam szczerze, że powoli za nimi nie nadążałem. Wiedziałem, że potrzebuję zainwestować w jakiś system successfactors, który w przypadku mojej małej firmy sprawiłby, że nawet samodzielnie mógłbym zajmować się sprawami kadrowymi. Nie było to takie łatwe zadanie wybrać odpowiednie oprogramowanie, stąd też potrzeba zamówienia pracownika firmy, który być może jeszcze tego samego dnia wdrożyłby takie oprogramowanie do mojej firmy i przeprowadził mi małe przeszkolenie w zakresie jego użytkowania. Kiedy przyszedł pracownik przede wszystkim przedstawił mi wszystkie zalety system successfactors sap, a było ich naprawdę sporo. Wiedziałem, że po skończonej rozmowie poproszę go o wycenę i zaczniemy działać w moim przedsiębiorstwie, ale jeszcze chciałem się dowiedzieć, czy w cenie będę mógł uzyskać odpowiednie przeszkolenie, które będzie konieczne na samym początku prowadzenia działalności przy wykorzystaniu takiego oprogramowania. Wszystkie system successfactors dostępne na rynku są bardzo dobrą inwestycją.

Inwestycja okazała się jak najbardziej sprawdzona i wiem, że system successfactors to przyszłość w dzisiejszych czasach. Moi pracownicy bardzo szybko nauczyli się wykorzystywać takie oprogramowanie, które jak dla mnie już stało się proste i teraz wszystkim mogę zarządzać z poziomu komputera praktycznie z dowolnego miejsca.