Właściwie od kiedy byłam małą dziewczynką marzyłam o tym, że kiedyś będę miała piękny drewniany domek na wsi. Potem, w liceum na chwilę zapomniałam o tym marzeniu, ale kiedy zaczęłam pracować i dobrze zarabiać te pragnienie do mnie wróciło. I udało mi się je spełnić. Pół roku temu skończył się remont mojego domku na wsi, w którym zamieszkałam ze swoim mężem i córką.

Stół zostały wykonany na zamówienie

stoły drewniane na zamówienie z WarszawyMyśląc o moim domu na wsi zawsze miałam wyobrażenie jego wystroju, które było bardzo proste, ale jednocześnie trochę nowoczesne. Podoba mi się połączenie prostego stylu z bardzo eleganckim, wręcz nawet dworskim. Miałam wiele pomysłów na to jak powinny wyglądać poszczególne pomieszczenia w moim domu. Na przykład, od zawsze marzył mi się porządny i masywny stół w jadalni. Dlatego też długo nie czekałam na to by taki stół zdobyć. Jak tylko kupiliśmy z mężem pod Warszawą dom i zaczął się remont to zaczęłam szukać firmy, która wykonuje stoły drewniane na zamówienie z Warszawy. Udało nam się znaleźć stolarza, który wykonuje naprawdę piękne meble, a jego projekty są bardzo unikalne. Wykonał on dla nas bardzo duży  wykonany z litego drewna palisandrowego stół osób na osiem osób, który prezentuje się w jadalni można powiedzieć, że majestatycznie. To, co bardzo podoba mi się w tym stole to jego bardzo grube nogi oraz duży i szeroki blat. Nie wiem jak to się dzieje, ale taki masywny stół świetnie pasuje do jasnych, nowoczesnych krzeseł. Stół jest ciemny, a więc między nim, a krzesłami jest fajny kontrast.

Moimi ulubionymi pomieszczeniami w domu są zdecydowanie jadalnia i salon, ale oczywiście uważam cały dom za po prostu przepiękny. Strasznie podoba mi się to co znajduje się na zewnątrz, ale też i aranżacja każdego pomieszczenia w domu jest bardzo przemyślana i włożyłam w nią dużo serca. W jadalni spędzamy całą rodziną dużo czasu, nawet córka odrabia lekcje w jadalni przy stole.

Kategorie: Usługi