O figurę zawsze dbałam i dzięki temu mogłam nosić wszystkie dopasowane i obcisłe ubrania. Najbardziej jednak byłam zadowolona ze swoich smukłych nóg, które zawsze chciałam ubierać w obcisłe spodnie czy nosić krótkie sukienki. Ostatnio spodobały mi się legginsy.

Kilkanaście par legginsów w garderobie

legginsy latexNigdy wcześniej w mojej szafie nie gościły legginsy, ponieważ sądziłam, że kobiety nosiły je tylko do biegania. Postanowiłam rozejrzeć się za jakimiś fajnymi legginsami w jednym z moich ulubionych sklepów. Kiedy do niego weszłam to od razu zauważyłam piękne legginsy latex, które wzięłam do przymierzenia. Wyglądałam w nich cudownie i były wygodne. Uznałam, że powinnam mieć więcej par takich legginsów i zdecydowałam się kupić trzy pary. Wybrałam je w kolorze czarnym, ale różniły się od siebie wzorem. W legginsach wyglądałam świetnie i każdy zwracał na mnie uwagę. To spowodowało, że postanowiłam kupić sobie jeszcze więcej par. Udałam się tym razem do innego sklepu, żeby znaleźć inne legginsy. Dostępnych było mnóstwo wzorów i rodzajów. Kupiłam kilkanaście par, ponieważ w sklepie była wyprzedaż. Wzięłam różne długości, ponieważ chciałam mieć urozmaicenie. Przez całą wiosnę chodziłam w legginsach, które były wygodne i nawet zrezygnowałam z noszenia jeansów, które jednak do najwygodniejszych nie należały. Wiele dziewczyn nosiło legginsy w tym czasie, bo były modne, ale ja zawsze wybierałam takie, które mało kto nosił. Zawsze musiałam być wyjątkowa i lubiłam jak ludzie zwracali na mnie uwagę.

W okresie letnim rzadziej nosiłam legginsy, bo było bardzo ciepło. W tym czasie chodziłam w lekkich sukienkach albo spodenkach. Na jesień zaś wróciłam do legginsów, które nosiłam już prawie cały czas. Dla mnie wygodne ubranie było najważniejsze.