W tym roku na święta oprócz klasycznych prezentów postanowiłam dodać coś od siebie. Coś osobistego, co mogłoby podkreślić jak bardzo ważne i wyjątkowe są dla mnie osoby, które pragnę obdarować. Miałoby być to coś bardzo symbolicznego, ale zarazem coś, co można zjeść.

Słodkie czekoladowe prezenty 

czekoladki personalizowaneW poszukiwaniu odpowiednich personalizowanych upominków pomógł mi tata, który jest koneserem wszelkiego rodzaju słodkości, ale zdecydowanie najbardziej preferuje czekoladki. To właśnie po rozmowie z nim wpadłam na ten pomysł. Myśl o tym, że każdy przecież lubi czekoladki nasunęła mi nietuzinkowe rozwiązanie. Mogłam do każdego prezentu dołożyć czekoladki personalizowane, które podkreślą wyjątkowość każdej osoby. Aby znaleźć odpowiednie czekoladki personalizowane, które będą w zasięgu moich możliwości finansowych, postanowiłam wybrać się do kilku miejsc. Wybór czekoladek nie okazał się tak łatwy jak na początku zakładałam. Różnorodność i możliwość wielu konfiguracji pozwolił na dobranie czegoś odpowiedniego dla każdego członka rodziny. Sama personalizacja słodkości okazała się fantastyczną zabawą, ale tez nie lada wyzwaniem. Dopasowanie odpowiednich smaków, kolorów, a nawet kształtów czekoladek pozwoliło nadać im odpowiedniego charakteru. Tak powstałe kompozycje czekoladowe były gotowe na spakowanie do paczek z prezentami świątecznymi. Czekoladki, które zdecydowanie najłatwiej było mi spersonalizować, otrzymały najbliższe dla mnie osoby z kręgu rodziny i przyjaciół.

Pomysł na czekoladki dawane w takiej formie bliskim oraz znajomym mogłyby z pewnością zostać wykorzystane na wiele innych okoliczności. Personalizowanie słodkości czyni je unikatowymi, ale również pozwala na okazanie sympatii, daje możliwość podziękowania i zdecydowanie można z tego pomysłu korzystać o wiele częściej niż tylko od święta.

Kategorie: Usługi