Ostatnio szukałam jakiegoś nie tylko ładnego, ale przede wszystkim użytecznego etui do mojego Iphone. Oczywiście wszystkie pokrowce są użyteczne ponieważ chronią nasze telefony podczas upadku niemniej ja bardzo lubię, kiedy przy okazji mają jakieś dodatkowe funkcje, jak na przykład podstawkę. 

Nowoczesny pokrowiec na Iphone

etui iphone 11 proZawsze lubiłam dokupować nowe pokrowce do swoich telefonów. Uważam, że potrafią je nie tylko dobrze ochronić podczas upadku, ale też zwiększyć ich walory wizualne. Telefony bardziej pasują nam do naszego outfitu lub też do naszego nastroju. Często zakupując nowy pokrowiec korzystam również ze sklepów internetowych oferujących zamówienie case z naszym nadrukiem. W ten sposób mogłam sobie zamówić piękne etui Iphone 11 pro z nadrukowanym zdjęciem mojego ukochanego kota lub ulubionego zespołu. Ostatnio jednak u koleżanki zauważyłam świetny pokrowiec z dodatkowym uchwytem na palec i zdecydowałam się również zakupić takowy do swojego Iphone. Znalazłam różne rodzaje takich etui. Niektóre posiadały gumowy krążek, który można było wysuwać i wsuwać, inne po prostu były ozdobione metalowym kółeczkiem. Mi bardziej spodobała się ta druga wersja, która była bardziej elegancka i kobieca. Szybko nauczyłam się korzystać z tej funkcji i obecnie już odruchowo używam tego kółeczka. Jest ono niezwykle wygodne zwłaszcza podczas robienia sobie selfie pozwalając pewniej utrzymać nam telefon w dłoni.

Mój Iphone jest dosyć dużym i szerokim telefonem toteż zdarzało mi się go upuszczać. Dzięki pokrowcowi z tym ciekawym dodatkiem pozbyłam się dotychczasowego telefonu. Znacznie łatwiej jest mi także posługiwać się jedną dłonią podczas jego użytkowania. Oprócz funkcji dodatkowego zabezpieczenia kółeczko świetnie sprawdza się w roli podpórki do telefonu, co ułatwia robienie zdjęć grupowych, lub oglądanie seriali na telefonie.

Kategorie: Gadżety