Moja ciocia zawsze mi imponowała. Była szczupła, regularnie chodziła do fryzjera i miała zadbane paznokcie. Zawsze zastanawiałam się jakim cudem lakier tak długo utrzymywał się na jej paznokciach. Ja to już następnego dnia musiałam poprawiać paznokcie, bo lakier mi odpryskiwał.

Wykonanie taniego manicure hybrydowego

manicure hybrydowy poznań cennikPodczas ostatniej wizyty mojej cioci postanowiłam w końcu zapytać ją o te paznokcie. Ciocia była zaskoczona tym pytaniem, ale udzieliła mi informacji. Okazało się, że robiła sobie co miesiąc manicure hybrydowy Poznań cennik posiadał dość interesujący na tę usługę i ciocia poleciła mi salon, w którym robiła manicure. Myślałam, że w salonach w Poznaniu było dużo drożej niż u nas, ale okazało się, że oferty tam były także atrakcyjne. Niektóre salony miały własne cenniki, które różniły się od ogólnie przyjętych cen i właśnie tam warto było robić manicure hybrydowy. Zdecydowałam się w ten sposób pomalować paznokcie. Niebawem szykowała mi się impreza firmowa i chciałam mieć pewność, że lakier na paznokciach będzie mi się utrzymywał przez cały wieczór. Bardzo chciałam mieć tak profesjonalnie pomalowanie paznokcie i zapisałam się na ten manicure. Kiedy już byłam w salonie, to kobieta zapytała mnie o kolor lakieru. Wybór był tak duży, że nie miałam pojęcia na co się zdecydować. Modny był w tym sezonie kolor fioletowy i na takie właśnie paznokcie się zdecydowałam. Manicure hybrydowy znacznie różnił się od zwykłego malowania paznokci a na dodatek był szalenie trwały.

Na imprezie firmowej czułam się bardziej pewna siebie, ponieważ miałam świadomość, że lakier był trwały. Od mojej pierwszej wizyty w salonie wiele się zmieniło, ponieważ zdecydowałam się tylko taki manicure sobie robić. Było to dla mnie wygodne rozwiązanie.