Polimeryzacja protez zębowych to proces podczas którego są one otulane powłoką ochronną. Uodparnia to je na codzienne użytkowanie przez pacjentów. Do prawidłowego przeprowadzenia tej reakcji chemicznej nasze laboratorium stomatologiczne wykorzystuje najlepsze narzędzia oraz produkty, w typ sprawdzone akryle. Są one dostosowane do wysokiej temperatury, panującej podczas całego procesu.

Polimeryzacja na gorąco najlepszymi akrylami

akryle na gorącoAkryle wykorzystywane w naszej klinice zostały wielokrotnie przetestowane na obecność substancji uczulających. Stąd wiemy, że produkty, które wykorzystujemy do produkcji protez są całkowicie bezpieczne dla ich przyszłych właścicieli. Stosowane przez nas akryle na gorąco dobrze odwzorowują naturalny wygląd zęba. Praca z nimi podczas polimeryzacji przebiega szybko i sprawnie. Są dostosowane do metody utwardzania wykonywanej w wysokich temperaturach. Wspomagają poprawę odporności zębów sztucznych na różne substancje, przyswajane przez pacjentów w trakcie jedzenia i brania leków. Nasze akryle to niezawodny sposób na realizację wygodnej, estetycznej protezy zębowej, która charakteryzuje się profesjonalnym wykonaniem i idealnym wyprofilowaniem do indywidualnych potrzeb szczękowych. Są to produkty, które stanowią gwarancję ładnego uzębienia sztucznego pacjenta, a co za tym idzie wspomagają jego samoakceptację i komfort psychiczny.

Nasi pacjenci są zadowoleni ze swoich protez. Ich konstrukcja nie byłaby możliwa, gdyby nie dobre akryle do polimeryzacji na gorąco. Wiemy, że to one odgrywają jedno z najbardziej znaczących zadań, mających na celu ochronę sztucznych zębów oraz poprawę ich estetyki. To sprawdzony, dobry produkt. Od dłuższego czasu stosujemy akryle pochodzące z tej samej firmy i sprawdzają się one w naszej pracy.

Kategorie: Uroda