Organizując duże przedsięwzięcie jakim jest impreza plenerowa z cateringiem trzeba wziąć pod uwagę zarówno menu jak i elementy znajdujące się poza talerzem. Sprawdź na co zwrócić uwagę podczas zamawiania cateringu na piknik, aby impreza została doceniona przez gości.

Udany piknik z cateringiem

piknik cateringNajważniejszą rzeczą jaką każdy pamięta z pikniku czy innej imprezy plenerowej jest fantastyczna zabawa. Tak więc zamawiając firmę cateringową zwróć uwagę, czy w swojej ofercie mają również plenerowy parkiet do tańca, aby po zaspokojeniu głodu oraz pierwszej wymianie zdań z pozostałymi gośćmi nie zapanowała nieznośna atmosfera nudy i marazmu. Dopiero zapewniając piknik catering i dobrą zabawę masz pewność, że impreza plenerowa będzie udana. Konieczne jest także zapewnienie gościom miejsc siedzących oraz namiotów, które ochronią zarówno przed palącym słońcem jak i przed deszczem i wiatrem, które mogłyby pokrzyżować plany eventowe. Jeśli prognozy na dzień pikniku będą przewidywać upały, zadbaj również o odpowiednią ilość wody do picia, aby ochronić swoich gości przed przykrymi skutkami ostrego słońca. Dopiero na trzecim miejscu jest menu piknikowego cateringu. Zazwyczaj firmy oferują kiełbaski lub kotlety hamburgerowe z grilla jako główną atrakcję oraz sałatki i słodki deser. Warto jednak postarać się nieco bardziej i obok tych tradycyjnych specjałów postawić nowoczesnego food trucka z lodami, prawdziwą lemoniadą albo belgijskimi frytkami, które są o wiele smaczniejsze od tradycyjnych.

Podstawą imprez plenerowych jak widać nie jest sam catering, ale zapewnienie maksymalnego komfortu zaproszonym gościom. Na szczęście firmy cateringowe są w stanie zapewnić pełną infrastrukturę potrzebną do zapewnienia bezpieczeństwa oraz pysznej zabawy.

Kategorie: Dieta